Rodinné oslavy

Rodinné oslavy

V živote človeka sú významné udalosti, ktoré vyžadujú špeciálne miesto na oslavu. Momenty akými sú rodinné oslavy, jubileá, promócie, krst alebo svadba. Žilina a jej okolie ponúka na súkromné oslavy mnoho miest, no u nás budete mať  zaručené súkromie a maximálnu spokojnosť.

Naša reštaurácia spĺňa tie najprísnejšie kritériá a na Vaše želanie Vám naservírujeme tradičné slovenské jedlá ale taktiež jedlá z medzinárodnej kuchyne . Prenajať si ju môžete aj pre uzavretú spoločnosť, a to ako celok alebo iba jej časť. Priestory na súkromné oslavy vám prispôsobíme na mieru, či už pôjde o väčšiu udalosť alebo o večeru v úzkom kruhu rodiny. Užite si relax, načerpajte novú energiu a odneste si množstvo skvelých spomienok, na ktoré bude ešte dlho spomínať. 

V ponuke penziónu je možnosť prenajať aj celý areál, čím sa zaručí absolútne súkromie vaších hostí.  Náš penzión je ideálnym miestom taktiež pre Vaše firemné akcie, eventy, konferencie, školenia i oslavy. Školiaca miestnosť penziónu svojou atmosférou vytvára príjemné miesto k využitiu súkromných i firemných akcií. Spoločenské priestory penziónu sú zariadené v tradičnom štýle s drevenými prvkami.  Okrem priestorov na prenájom Vám penzión ponúka aj možnosť občerstvenia a cateringu.